Čo je nové doma

Ak ste sa aj vy učili na geografii, že Partizánske je sídlom obuvníckeho priemyslu, tak to stále platí. Ale oveľa lepšieho ako ste si mysleli doteraz. Moji dvaja spolužiaci z dizajnu obuvi v Zlíne: Juraj a Lukáš, spolu s Evou Berešovou pracujú v novom kreatívnom štúdiu Inspire design, patriacemu partizánskej firme Vulkán. Ich cieľom je vrátiť život klasickej značke obuvi Novesta. A nielen ja úpenlivo čakám na zprevádzkovanie e-shopu.
(Foto Vojtěch Veškrna).
Ak chcete vidieť viac, stante sa ich kamarátmi na Facebooku, kde pravidelne informujú ako ďalej napredujú, kde ich môžte najbližšie vidieť a tiež majú kopu fotiek z práce v štúdiu.
e

Ďalším prekvapením bolo pre mňa trnavské štúdio Pergamen. Vďaka tomu, že Lívia Lörinczová je tvárou tohto-týždenného Sme pre ženy, kde je s ňou uverejnený rozhovor, som sa asi ako posledná zo všetkých dozvedela o ich práci. Takže táto novinka je skôr novinkou pre mňa, lebo Tatratea už získal ceny všade vo svete. Takže hurá a gratulujem!

Tento obsah bol zaradený v grafický dizajn. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 odpovede na Čo je nové doma

  1. Ondrej povedal:

    ohooo! “Do přírody do města, obuje vás Novesta!” :D novesty som nosil celu strednu skolu, perfektne tenisky. ale uz som ich davno davno nikde nevidel. tak som zvedavy, co pride.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>