Bratislava Design Week – kam ísť

Blíži sa týždeň koncentrovaného dizajnu, podujatí, prezentácii a konferencií. Tak ako sme celý august márne dúfali, že sa bude niečo zaujímavé diať, tak budúci týždeň sa udeje všetko a naraz. Kompletný program Dizajn Weeku nájdete na stránke festivalu tu, no a pre tých, ktorý si chcú uľahčiť prácu, som zostavila kalendár akcií, na ktoré pôjdem ja : )
A tuto vizuálna upútavka na niektoré z nich:Organizátori In the Midl Design Fóra mi napísali, takže vám sprostredkujem bližšie informácie. Midl je nezisková organizácia, ktorá stojí napríklad za aktivitou Kreatívne rána a In the Midl Design Forum je ich novým projektom. Na Design Weeku bude Fórum organizovať:
– aukciu mladého slovenského dizajnu (štvrtok 19. 9. o 18:00 v Berlinke, vstupné 1,50 Eur). Na stránke Mild Design Fóra budú celý týždeň pribúdať dizajnéri a ich výrobky, ktoré si budete môcť v aukcii vydražiť. Sledujte tu.
– workshopy (piatok 20. 9. od 9:00 do 19:00, vstupné je 40 Eur a prihlásiť sa môžte tu) a
– prednášky dizajnérov z rôznych krajín (sobota 21.9. od 10:00 do 17:00 v Berlinke, vstupné 8 Eur/študenti 6 Eur, kôli kapacite je doporučená registrácia vopred).

Nás grafických dizajnérov môže  zaujímať, že v rámci prednášok v sobotu bude špeciálnym hosťom Antalis Slovensko, ktorí predstavia svoju ponuku kreatívnych papierov, papierov pre digitálnu tlač, recyklovaných papierov a rôzne druhy potlače. Ja dúfam, že majú prichystané vzorky pre všetkých, lebo podľa toho, aký je problém sa dostať ku vzorkovníkom by to bolo úplne namieste.

Na všetky aktivity In the Midl Design Fóra existuje špeciálna zvýhodnená akreditácia za 10 Eur (do 14. 9.), ktorá je zároveň aj lístkom na Bratislava Design Week. A tú si môžte kúpiť tu.

Všetkým prajem super týždeň dizajnu! A ak som pozabudla na nejakú vám-srdcu-milú akciu, tak mi napíšte, kalendár budem v prípade potreby aktualizovať.

Tento obsah bol zaradený v grafický dizajn, kultúra, všeličo, výstava. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>